barva světla: neutrální bílá
energetická třída: C
index podání barev (CRI): 80
kompatibilita: neuvádí se
náhrada za žárovku: 327 W
napětí: 230 V~/50 Hz
notifikace do mobilní aplikace: neuvádí se
ovládání hlasovými asistenty: neuvádí se
patice (uchycení žárovky): E27
počet čipů: neuvádí se
počet spínacích cyklů: neuvádí se
podporované OS: neuvádí se
přenosová frekvence: neuvádí se
příkon: 36 W
prodejní obal: 1 ks, krabička
protokol: neuvádí se
řada: FILAMENT
rozměr: 90 × 90 × 245 mm
stmívatelná: ne
světelná účinnost: 167 lm/W
světelný tok: 6 000 lm
technologie: LED
teplota chromatičnosti: 4 000 K
tvar: ED90
typ čipů: COB
účiník: 0,97
úhel vyzařování: 330°
záruční doba: 3 roky
životnost: 25 000 hodin
Parametry a specifikace
| Technologie | LED |
| Barva světla | neutrální bílá |
| Index podání barev (CRI) | 80 |
| Náhrada za žárovku | 327 W |
| Typ čipů | COB |
| CCT Teplota Chromatičnosti (K) | 4000 |
| Energetická třída | C |
| Napětí (V) | 230 V~/50 Hz |
| Patice světelného zdroje | E27 |
| Příkon (W) | 36 |
| Vnější rozměry (ŠxHxV) | 90 × 90 × 245 mm |
| Stmívatelné | ne |
| Teplota | neutrální bílá |
| Výrobce | EMOS |
| Životnost (h) | 25000 |