Rabalux 4612 Cupola range , Závěsná svítidla E27 1x MAX 60
Parametry a specifikace
| Barva | blue/ white |
| Barva lampy | modrá |
| Barva stínítka | modrá |
| Doplňující informace | E27 1x MAX 60W |
| Energeticky úsporné zdroje | no |
| Kompatibilní s žárovkami tříd | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Krytí | IP20 |
| Materiál lampy | plast |
| Materiál stínítka | sklo |
| Místnost použití | obývací pokoj, jídelna, kuchyně |
| Náhradní sklo - stínítko | 9310 |
| Napětí (V) | 230V, 50Hz |
| Patice světelného zdroje | E27 |
| Patří do rodiny | Cupola range |
| Průměr | 325 |
| Spotřeba energie v kWh/1000h | - |
| Svítidlo obsahuje LED zdroje: | - |
| Šířka | 0 |
| Technické údaje | 230V, 50Hz |
| Vlastnosti | E27 1x MAX 60 |
| Výrobce | Rabalux |
| Výška (délka) | 0 |
| Vzdálenost od stropu | 900 |