Rabalux Lampa z přírodní kamenné soli určená pro náladové osvětlení, každý kus je jedinečný tvarem i barvou. Lampa s oranžovým odstínem a dřevěným podstavcem váží 1–2 kg a je vybavena napájecím kabelem a vypínačem. Součástí je jedna 15W parfémová žárovka s paticí E14. Dekorativní lampa není vhodná pro úsporné žárovky.
Parametry a specifikace
| Barva | brown |
| Barva lampy | oranžová |
| Barva stínítka | červeno-oranžová |
| CCT Teplota Chromatičnosti (K) | 2700 |
| Doplňující informace | E14 1x MAX 15W |
| Energetická třída | G |
| Energeticky úsporné zdroje | no |
| Kompatibilní s žárovkami tříd | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Krytí | IP20 |
| Materiál lampy | kamenná sůl/ dřevo |
| Místnost použití | obývací pokoj, pracovna |
| Napětí (V) | 230V, 50Hz |
| Patice světelného zdroje | E14 |
| Patří do rodiny | Rock |
| Příkon (W) | 15 |
| Roční spotřeba (kW) | 15 |
| Spotřeba energie v kWh/1000h | 15 |
| Světelný tok (lm) - lumen | 90 |
| Svítidlo obsahuje LED zdroje: | E14 15W |
| Šířka | 0 |
| Technické údaje | 230V, 50Hz |
| Teplota | teplá bílá |
| Vertikální (mm) | 190 |
| Vlastnosti | E14 1x MAX 15 |
| Výška (délka) | 190 |
| Životnost (h) | 1000 |