| Osobně | zdarma |
| Pošta | od 98,- |
| DPD | od 119,- |
| Zásilkovna | od 98,- |
| Zásil. - SK | od 119,- |
| AT,PL,HU,DE | od 119,- |
| Barva | white/ chrome |
| Barva lampy | bílá |
| Barva stínítka | bílá |
| Doplňující informace | E14 1x MAX 40W |
| Energeticky úsporné zdroje | no |
| Kompatibilní s žárovkami tříd | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Krytí | IP44 |
| Materiál lampy | kov |
| Materiál stínítka | sklo |
| Místnost použití | koupelna |
| Náhradní sklo - stínítko | 9973 |
| Napětí (V) | 230V, 50Hz |
| Patice světelného zdroje | E14 |
| Patří do rodiny | Togo |
| Průměr | 130 |
| Spotřeba energie v kWh/1000h | - |
| Svítidlo obsahuje LED zdroje: | - |
| Šířka | 0 |
| Technické údaje | 230V, 50Hz |
| Vertikální (mm) | 190 |
| Vlastnosti | E14 1x MAX 40 |
| Výška (délka) | 190 |
| Vzdálenost od stěny | 190 |