| Osobně | zdarma |
| Pošta | od 98,- |
| DPD | od 119,- |
| Zásilkovna | od 98,- |
| Zásil. - SK | od 119,- |
| AT,PL,HU,DE | od 119,- |
| Barva | satin chrome |
| Barva lampy | saténová chromová |
| CCT Teplota Chromatičnosti (K) | 2700 |
| Doplňující informace | G9 2x MAX 40W |
| Energetická třída | G |
| Energeticky úsporné zdroje | no |
| Kompatibilní s žárovkami tříd | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Krytí | IP20 |
| Materiál lampy | kov |
| Místnost použití | obývací pokoj, pracovna |
| Napětí (V) | 230V, 50Hz |
| Patice světelného zdroje | G9 |
| Patří do rodiny | Picture light |
| Příkon (W) | 4 |
| Roční spotřeba (kW) | 28 |
| Spotřeba energie v kWh/1000h | 28 |
| Světelný tok (lm) - lumen | 480 |
| Svítidlo obsahuje LED zdroje: | G9 28W |
| Šířka | 293 |
| Technické údaje | 230V, 50Hz |
| Teplota | teplá bílá |
| Úhlopříčka (mm) | 293 |
| Vertikální (mm) | 100 |
| Vlastnosti | G9 2x MAX 15 |
| Výška (délka) | 100 |
| Vzdálenost od stěny | 180 |
| Životnost (h) | 2000 |