| Osobně | zdarma |
| Pošta | od 98,- |
| DPD | od 119,- |
| Zásilkovna | od 98,- |
| Zásil. - SK | od 119,- |
| AT,PL,HU,DE | od 119,- |
| Barva | satin chrome/ white |
| Krytí | IP20 |
| Materiál lampy | kov |
| Materiál stínítka | sklo |
| Průměr | 320 |
| Šířka | 0 |
| Technické údaje | 230V, 50Hz |
| Výška (délka) | 1740 |
| CCT Teplota Chromatičnosti (K) | 2700 |
| Energetická třída | G |
| Energeticky úsporné zdroje | no |
| Napětí (V) | 230V, 50Hz |
| Patice světelného zdroje | R7s |
| Příkon (W) | 230 |
| Spotřeba energie v kWh/1000h | 230 + 28 |
| Světelný tok (lm) - lumen | 4970 |
| Svítidlo obsahuje LED zdroje: | R7s 230W + G9 28W |
| Teplota | teplá bílá |
| Doplňující informace | R7S 1x MAX 230W + G9 1x MAX 40W |
| Životnost (h) | 2000 |
| Patří do rodiny | Gamma |
| Roční spotřeba (kW) | 258 |
| Barva lampy | saténová chromová |
| Barva stínítka | saténová chromová |
| Náhradní sklo - stínítko | "19003; 19002" |
| Vertikální (mm) | 1740 |
| Vlastnosti | R7S 1x MAX 230 + G9 1x MAX 40 |
| Místnost použití | obývací pokoj, pracovna |