Switch / adaptéry Crono

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(2)
(+22)
(+23)
(+2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
2 produkty
CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 CQ-C105
Kód:0102861

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

222 Kč
Skladem na prodejně 4 ks v Mikulově dnes

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost ...

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45 CQ-C108
Kód:0227109

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

278 Kč
Na dotaz

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném du...

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:Přidat reakci
1

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWIT

393 KčD-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH GO-SW-5G/E

Gigabitový switch GO-SW-5G s 5 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ekonomický způsob využití výhod větší šířky p...

2

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

222 KčCQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 CQ-C105

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje v...

3

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

215 KčD-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch GO-SW-5E/E

Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní kabelovou síť v domácnosti nebo kanceláři. GO-S...

4

D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper G

488 KčD-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1005D/E

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a...

5

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper G

654 KčD-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1008D/E

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracov...

6

D-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Etherne

1 193 KčD-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1016D/E

kompatibilní s IEEE 802.3, 802.3u a 802.3x 16 10/100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) ...

7

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet

303 KčD-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1005D/E

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti ...

8

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1 510 KčD-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver DEM-311GT

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 8...

9

D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper

2 783 KčD-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch DGS-1024D/E

HW revizi H1 • Funkce úspory energie pro snížení spotreby až o 25 %* • 24 Gigabit Ethernet portu • Dodávána sada s montážním držákem Tent...

1

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWIT

393 KčD-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH GO-SW-5G/E

Gigabitový switch GO-SW-5G s 5 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ekonomický způsob využití výhod větší šířky p...

2

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

222 KčCQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 CQ-C105

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje v...

3

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

215 KčD-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch GO-SW-5E/E

Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní kabelovou síť v domácnosti nebo kanceláři. GO-S...

4

D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper G

488 KčD-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1005D/E

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a...

5

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper G

654 KčD-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1008D/E

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracov...

6

D-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Etherne

1 193 KčD-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1016D/E

kompatibilní s IEEE 802.3, 802.3u a 802.3x 16 10/100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) ...

7

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet

303 KčD-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1005D/E

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti ...

8

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1 510 KčD-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver DEM-311GT

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 8...

9

D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper

2 783 KčD-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch DGS-1024D/E

HW revizi H1 • Funkce úspory energie pro snížení spotreby až o 25 %* • 24 Gigabit Ethernet portu • Dodávána sada s montážním držákem Tent...

NejprodávanějšíNovinky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení