Optická kabeláž

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
8 produktů
INTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ SXKO-CLT-12-OM3-LSOH 70294123
Kód:0259391

INTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ

43,7 Kč
Skladem do 5-8 dnů > 50 m v Mikulově středa 7.12

INTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ SXKO-CLT-12-OM3-LSOH 70294123 Univerzální optický ...

INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MONT. OTVORY V2
Kód:0259393

INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MO

133 Kč
Skladem do 5-8 dnů 4 ks v Mikulově středa 7.12

INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MONT. OTVORY V2 Čelo optické vany pro vanu s klapkam...

INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC-D 70900504
Kód:0259394

INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC

13,8 Kč
Skladem do 5-8 dnů > 20 ks v Mikulově středa 7.12

INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC-D 70900504 Záslepka SC duplexní do čela optické v...

INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D
Kód:0259396

INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/S

162 Kč
Skladem do 5-8 dnů > 20 ks v Mikulově středa 7.12

INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D Solarix optický patch kabel s multim...

INTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČERNÝ SXKO-CLT-4-OM2-LSOH 70294045
Kód:0259389

INTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČE

15,3 Kč
Na dotaz

INTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČERNÝ SXKO-CLT-4-OM2-LSOH 70294045 Univerzální optic...

INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-24-OS-LSOH
Kód:0259390

INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-

31,0 Kč
Na dotaz

INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-24-OS-LSOH Univerzální optický kabel konstrukce CL...

INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 70250060
Kód:0259392

INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 7025

7,86 Kč
Na dotaz

INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 70250060 Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety O...

INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXPC-SC/SC-PC-OS-1M-D
Kód:0259395

INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXP

288 Kč
Na dotaz

INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXPC-SC/SC-PC-OS-1M-D

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:Přidat reakci
1

INTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČE

15,3 KčINTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČERNÝ SXKO-CLT-4-OM2-LSOH 70294045

INTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČERNÝ SXKO-CLT-4-OM2-LSOH 70294045 Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a tříd...

2

INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-

31,0 KčINTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-24-OS-LSOH

INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-24-OS-LSOH Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca ...

3

INTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ

43,7 KčINTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ SXKO-CLT-12-OM3-LSOH 70294123

INTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ SXKO-CLT-12-OM3-LSOH 70294123 Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou ...

4

INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 7025

7,86 KčINTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 70250060

INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 70250060 Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety Ochrana sváru o rozměrech 2.2 x 60mm chrání sv...

5

INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MO

133 KčINTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MONT. OTVORY V2

INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MONT. OTVORY V2 Čelo optické vany pro vanu s klapkami. Čelo optické vany vhodné pro optickou vanu...

6

INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC

13,8 KčINTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC-D 70900504

INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC-D 70900504 Záslepka SC duplexní do čela optické vany

7

INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXP

288 KčINTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXPC-SC/SC-PC-OS-1M-D

INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXPC-SC/SC-PC-OS-1M-D

8

INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/S

162 KčINTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D

INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka...

1

INTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČE

15,3 KčINTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČERNÝ SXKO-CLT-4-OM2-LSOH 70294045

INTE SOLARIX KABEL CLT 04VL 50/125 LSOH ECA OM2 ČERNÝ SXKO-CLT-4-OM2-LSOH 70294045 Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a tříd...

2

INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-

31,0 KčINTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-24-OS-LSOH

INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-24-OS-LSOH Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca ...

3

INTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ

43,7 KčINTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ SXKO-CLT-12-OM3-LSOH 70294123

INTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ SXKO-CLT-12-OM3-LSOH 70294123 Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou ...

4

INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 7025

7,86 KčINTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 70250060

INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 70250060 Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety Ochrana sváru o rozměrech 2.2 x 60mm chrání sv...

5

INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MO

133 KčINTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MONT. OTVORY V2

INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MONT. OTVORY V2 Čelo optické vany pro vanu s klapkami. Čelo optické vany vhodné pro optickou vanu...

6

INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC

13,8 KčINTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC-D 70900504

INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC-D 70900504 Záslepka SC duplexní do čela optické vany

7

INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXP

288 KčINTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXPC-SC/SC-PC-OS-1M-D

INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXPC-SC/SC-PC-OS-1M-D

8

INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/S

162 KčINTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D

INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka...

NejprodávanějšíNovinky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení