Gopay platby
 

                    

Optická kabeláž

Nejprodávanější
INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-24-OS-LSOH
32,2 Kč26,6 Kč bez DPH
INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 70250060
5,96 Kč4,93 Kč bez DPH
INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MONT. OTVORY V2
116 Kč95,5 Kč bez DPH
INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC-D 70900504
12,5 Kč10,3 Kč bez DPH
INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXPC-SC/SC-PC-OS-1M-D
307 Kč254 Kč bez DPH
INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D
225 Kč186 Kč bez DPH
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:7 produktů
INTE SOLARIX KABEL CLT 24VL 9/125, LSOH, SXKO-CLT-24-OS-LSOH
0259390
Skladem do 5-8 dnů > 50 m v Mikulově úterý 26.1
32,2 Kč26,6 Kč bez DPH
INTE SOLARIX KABEL CLT 12VL 50/125 LSOH OM3 ČERNÝ SXKO-CLT-12-OM3-LSOH 70294123
0259391
Skladem do 5-8 dnů > 50 m v Mikulově úterý 26.1
50,9 Kč42,0 Kč bez DPH
INTE SOLARIX OCHRANA SVÁRU 2.2 X 60MM SXOS-60 70250060
0259392
Skladem do 5-8 dnů > 50 ks v Mikulově úterý 26.1
5,96 Kč4,93 Kč bez DPH
INTE ČELO OPTICKÉ VANY 1U PRO 12 SC DUPLEX BK S MONT. OTVORY V2
0259393
Skladem do 5-8 dnů 3 ks v Mikulově úterý 26.1
116 Kč95,5 Kč bez DPH
INTE ZÁSLEPKA SC DUPLEXNÍ PRO OPTICKOU VANU SXZ-SC-D 70900504
0259394
Skladem do 5-8 dnů > 20 ks v Mikulově úterý 26.1
12,5 Kč10,3 Kč bez DPH
INTE PATCH KABEL OPTICKÝ 9/125 SM OS 1M DUPLEX SXPC-SC/SC-PC-OS-1M-D
0259395
Skladem do 5-8 dnů > 20 ks v Mikulově úterý 26.1
307 Kč254 Kč bez DPH
INTE PATCH KABEL 50/125 SCpc/STpc MM OM2 SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D
0259396
Skladem do 5-8 dnů > 20 ks v Mikulově úterý 26.1
225 Kč186 Kč bez DPH