Switch / adaptéry

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(1)
(2)
(22)
(24)
(2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
102 produktů
MERCUSYS MS108, 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case MS108
Kód:0225683

MERCUSYS MS108, 8-port 10/100M mini Desktop Switch

255 Kč
Skladem na prodejně 4 ks v Mikulově dnes

MS108 je 8-portový nemanagovatelý 10/100Mbps switch s velmi malými rozměry a velmi nízkou spotřebou....

D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch GO-SW-8E/E
Kód:0147143

D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch

276 Kč
Skladem na prodejně 3 ks v Mikulově dnes

Switch GO-SW-8E s 8 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní ka...

MERCUSYS MS105, 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plastic case MS105
Kód:0337487

MERCUSYS MS105, 5-port 10/100M mini Desktop Switch

218 Kč
Skladem na prodejně 3 ks v Mikulově dnes

MS105 je 5-portový nemanagovatelý 10/100Mbps switch s velmi malými rozměry a velmi nízkou spotřebou....

TP-Link LS1005 5-Portový stolní switch 10/100Mb/s  LS1005
Kód:0331749

TP-Link LS1005 5-Portový stolní switch 10/100Mb/s

313 Kč
Skladem na prodejně 1 ks v Mikulově dnes

5-Portový stolní switch 10/100Mb/s LS1005 RJ45 s automatickou adaptací 5x10/100Mb/s podporou Auto-...

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 CQ-C105
Kód:0102861

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

280 Kč
Skladem do 2 dnů 2 ks v Mikulově zítra

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost ...

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch GO-SW-5E/E
Kód:0126843

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

224 Kč
Skladem do 2 dnů > 50 ks v Mikulově zítra

Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní ka...

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1008D/E
Kód:0147134

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper G

650 Kč
Skladem do 2 dnů 4 ks v Mikulově zítra

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplex...

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver DEM-311GT
Kód:0147137

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1 486 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Contr...

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver  DEM-310GT
Kód:0147142

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

1 913 Kč
Skladem do 2 dnů 3 ks v Mikulově zítra

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora...

Zyxel GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (G GS-105SV2-EU0101F
Kód:0158187

Zyxel GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Et

533 Kč
Skladem do 2 dnů 3 ks v Mikulově zítra

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az...

D-Link GO-SW-8G/E 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH GO-SW-8G/E
Kód:0158188

D-Link GO-SW-8G/E 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWIT

527 Kč
Skladem do 2 dnů > 50 ks v Mikulově zítra

Gigabitový switch GO-SW-8G s 8 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ...

TP-Link TL-SG1005D Switch 5xTP 10/100/1000Mbps, plastový TL-SG1005D
Kód:0185320

TP-Link TL-SG1005D Switch 5xTP 10/100/1000Mbps, pl

566 Kč
Skladem do 2 dnů > 20 ks v Mikulově zítra

5portový gigabitový stolní switch TL-SG1005D 5 gigabitových portů RJ45 s podporou automatick...

TP-Link TL-SF1005P - PoE switch, 5xLAN/4xPoE, 58W TL-SF1005P
Kód:0185325

TP-Link TL-SF1005P - PoE switch, 5xLAN/4xPoE, 58W

1 269 Kč
Skladem do 2 dnů 5 ks v Mikulově zítra

Stolní switch s 5 porty 10/100 Mb/s, 4 porty mají PoE TL-SF1005P 5 portů s konektorem RJ45 a r...

TP-Link TL-SG1024 Switch 24xTP 10/100/1000Mbps 19"rackmount TL-SG1024
Kód:0185326

TP-Link TL-SG1024 Switch 24xTP 10/100/1000Mbps 19"

3 151 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

24portový gigabitový switch TL-SG1024 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Inovativní technolo...

Doprava zdarma
TP-Link TL-SG105 switch 5xLan 10/100/1000Mbps, kovový TL-SG105
Kód:0185327

TP-Link TL-SG105 switch 5xLan 10/100/1000Mbps, kov

665 Kč
Skladem do 2 dnů > 20 ks v Mikulově zítra

5portový stolní switch 10/100/1000 Mbit/s TL-SG105 5 portů 10/100/1000 Mbit/s RJ45s automati...

TP-Link TL-SG108E - 8-Port Gigabit Desktop Easy Smart Switch, 8x10/100/1000Mbps RJ45 ports TL-SG108E
Kód:0185330

TP-Link TL-SG108E - 8-Port Gigabit Desktop Easy Sm

1 226 Kč
Skladem do 2 dnů > 20 ks v Mikulově zítra

8portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG108E 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje ...

TP-Link TL-SG1008D Switch 8xTP 10/100/1000Mbps, plastový TL-SG1008D
Kód:0185334

TP-Link TL-SG1008D Switch 8xTP 10/100/1000Mbps, pl

803 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

8portový gigabitový stolní switch TL-SG1008D 8 gigabitových portů RJ45 s podporou automatick...

TP-Link TL-SG1016 Switch 16xTP 10/100/1000Mbps 19"rackmount TL-SG1016
Kód:0185335

TP-Link TL-SG1016 Switch 16xTP 10/100/1000Mbps 19"

2 335 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

16portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1016DE 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskyt...

TP-Link TL-SG1024DE Easy Smart Switch 24xTP 10/100/1000Mbps Desktop TL-SG1024DE
Kód:0185341

TP-Link TL-SG1024DE Easy Smart Switch 24xTP 10/100

3 465 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

24portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1024DE 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskyt...

Doprava zdarma
TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart Switch 16xTP 10/100/1000Mbps Desktop TL-SG1016DE
Kód:0185343

TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart Switch 16xTP 10/100

2 852 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

16portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1016DE 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskyt...

Doprava zdarma
TP-Link TL-SG108 switch 8xLan 10/100/1000Mbps, kovový TL-SG108
Kód:0185346

TP-Link TL-SG108 switch 8xLan 10/100/1000Mbps, kov

951 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

8portový stolní switch 10/100/1000 Mbit/s TL-SG108 8 portů 10/100/1000 Mbit/s RJ45s automati...

TP-Link TL-SG1008 Switch 8xTP 10/100/1000Mbps 19"rackmount TL-SG1008
Kód:0185352

TP-Link TL-SG1008 Switch 8xTP 10/100/1000Mbps 19"r

1 461 Kč
Skladem do 2 dnů 3 ks v Mikulově zítra

8portový gigabitový switch TL-SG1008 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Inovativní technologi...

TP-Link TL-SF1008P PoE switch, 8xLAN/4xPoE TL-SF1008P
Kód:0185357

TP-Link TL-SF1008P PoE switch, 8xLAN/4xPoE

1 507 Kč
Skladem do 2 dnů 4 ks v Mikulově zítra

8-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE TL-SF1008P With four PoE ports, transfers d...

TP-Link TL-SG105E 5xLan Gigabit Desktop Easy Smart Switch, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping TL-SG105E
Kód:0185358

TP-Link TL-SG105E 5xLan Gigabit Desktop Easy Smart

899 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

5portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG105E 5 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje ...

TP-Link TL-SG108PE PoE switch, 8x GLAN/4x PoE, 802.3af, 55W, 10/100/1000Mbps TL-SG108PE
Kód:0185359

TP-Link TL-SG108PE PoE switch, 8x GLAN/4x PoE, 802

2 402 Kč
Skladem do 2 dnů 2 ks v Mikulově zítra

8mi-portový gigabitový Easy Smart switch se 4mi PoE porty TL-SG108PE 8 portů RJ45 o rychlost...

Doprava zdarma
TP-Link TL-SG1008P PoE Switch 8xTP 10/100/1000Mbps(4x PoE), kovový TL-SG1008P
Kód:0185362

TP-Link TL-SG1008P PoE Switch 8xTP 10/100/1000Mbps

1 919 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

8portový gigabitový stolní switch s 4 porty PoE TL-SG1008P 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 ...

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite - 24x GLAN, 2x SFP ES-24-LITE
Kód:0226337

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite - 24x GLAN, 2x SFP

5 949 Kč
Skladem do 2 dnů 1 ks v Mikulově zítra

Gigabitový L2 switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkce...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 500W US-48-500W
Kód:0226343

Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W - 48x GLAN, 2x SFP

24 516 Kč
Skladem do 2 dnů 2 ks v Mikulově zítra

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem...

Doprava zdarma
EdgeSwitch ES-8-150W - 8x GLAN, 2x SFP, POE+, 150W ES-8-150W
Kód:0226351

EdgeSwitch ES-8-150W - 8x GLAN, 2x SFP, POE+, 150W

6 258 Kč
Skladem do 2 dnů > 5 ks v Mikulově zítra

ES-8-150W je gigabitový L3 PoE switch v desktop provedení s maximálním výkonem PoE napájení 150W. Ma...

Doprava zdarma
Ubiquiti Edgeswitch 10X ES-10X
Kód:0226357

Ubiquiti Edgeswitch 10X

2 933 Kč
Skladem do 2 dnů 3 ks v Mikulově zítra

EdgeSwitch 10X je ideálním zařízením pro WISP, pro které je nejlépe cenově dostupným řešením v kateg...

Doprava zdarma
Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:Přidat reakci
1

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWIT

386 KčD-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH GO-SW-5G/E

Gigabitový switch GO-SW-5G s 5 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ekonomický způsob využití výhod větší šířky p...

2

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

280 KčCQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 CQ-C105

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje v...

3

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

224 KčD-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch GO-SW-5E/E

Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní kabelovou síť v domácnosti nebo kanceláři. GO-S...

4

D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper G

509 KčD-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1005D/E

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a...

5

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper G

650 KčD-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1008D/E

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracov...

6

D-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Etherne

1 085 KčD-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1016D/E

kompatibilní s IEEE 802.3, 802.3u a 802.3x 16 10/100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) ...

7

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet

317 KčD-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1005D/E

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti ...

8

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1 486 KčD-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver DEM-311GT

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 8...

9

D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper

2 579 KčD-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch DGS-1024D/E

HW revizi H1 • Funkce úspory energie pro snížení spotreby až o 25 %* • 24 Gigabit Ethernet portu • Dodávána sada s montážním držákem Tent...

1

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWIT

386 KčD-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH GO-SW-5G/E

Gigabitový switch GO-SW-5G s 5 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ekonomický způsob využití výhod větší šířky p...

2

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

280 KčCQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 CQ-C105

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje v...

3

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

224 KčD-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch GO-SW-5E/E

Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní kabelovou síť v domácnosti nebo kanceláři. GO-S...

4

D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper G

509 KčD-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1005D/E

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a...

5

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper G

650 KčD-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1008D/E

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracov...

6

D-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Etherne

1 085 KčD-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1016D/E

kompatibilní s IEEE 802.3, 802.3u a 802.3x 16 10/100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) ...

7

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet

317 KčD-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1005D/E

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti ...

8

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1 486 KčD-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver DEM-311GT

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 8...

9

D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper

2 579 KčD-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch DGS-1024D/E

HW revizi H1 • Funkce úspory energie pro snížení spotreby až o 25 %* • 24 Gigabit Ethernet portu • Dodávána sada s montážním držákem Tent...

NejprodávanějšíNovinky
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookies