Switch / adaptéry Ubiquiti

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(+2)
(+22)
(23)
(+2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
23 produktů
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W 4P ES-24-250W
Kód:0226332

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W 4P

12 664 Kč
Na dotaz

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkon...

Doprava zdarma
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W 4P ES-24-500W
Kód:0226333

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W 4P

16 802 Kč
Na dotaz

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkon...

Doprava zdarma
Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W 4P ES-48-500W
Kód:0226334

Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W 4P

22 662 Kč
Na dotaz

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkon...

Doprava zdarma
Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-750W 4P ES-48-750W
Kód:0226335

Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-750W 4P

27 756 Kč
Na dotaz

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-750W v 19" rackmount provedení s maximálním výkon...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFiSwitch US-24-250W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 250W US-24-250W
Kód:0226336

Ubiquiti UniFiSwitch US-24-250W - 24x GLAN, 2x SFP

11 686 Kč
Na dotaz

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem...

Doprava zdarma
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite - 24x GLAN, 2x SFP ES-24-LITE
Kód:0226337

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite - 24x GLAN, 2x SFP

6 319 Kč
Na dotaz

Gigabitový L2 switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkce...

Doprava zdarma
Ubiquiti ES-12F EdgeSwitch Fiber, 12x SFP, 4x GLAN ES-12F
Kód:0226339

Ubiquiti ES-12F EdgeSwitch Fiber, 12x SFP, 4x GLAN

5 673 Kč
Na dotaz

Gigabitový L2 opticko-metalický switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-12F v 19" rackmount provedení, L3 rout...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFiSwitch US-8-150W - UniFi Switch, 8 ports, 150W US-8-150W
Kód:0226340

Ubiquiti UniFiSwitch US-8-150W - UniFi Switch, 8 p

6 407 Kč
Na dotaz

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-8-150W v desktop provedení s maximálním výkonem PoE na...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 500W US-48-500W
Kód:0226343

Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W - 48x GLAN, 2x SFP

22 689 Kč
Na dotaz

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFiSwitch US-16-150W - UniFi Switch, 16 ports, 150W US-16-150W
Kód:0226344

Ubiquiti UniFiSwitch US-16-150W - UniFi Switch, 16

10 000 Kč
Na dotaz

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-16-150W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFi 24-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE US-24
Kód:0226345

Ubiquiti UniFi 24-port Gigabit Ethernet Switch wit

6 408 Kč
Na dotaz

Gigabitový L2 switch Ubiquiti UniFi Switch US-24 v 19" rackmount provedení. Managovatelný switch s 2...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFi 48-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE US-48
Kód:0226346

Ubiquiti UniFi 48-port Gigabit Ethernet Switch wit

12 275 Kč
Na dotaz

Gigabitový L2 switch Ubiquiti UniFi Switch US-48 v 19" rackmount provedení. Managovatelný switch s 4...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFi Switch, 16-Port, 10 Gigabit, no PoE US-16-XG
Kód:0226347

Ubiquiti UniFi Switch, 16-Port, 10 Gigabit, no PoE

15 212 Kč
Na dotaz

UniFiSwitch US-16-XG je velmi výkonný optický switch vhodný pro výstavbu páteřní 10Gbit sítě. UniFiS...

Doprava zdarma
Ubiquiti EdgeSwitch, 16-Port, 10G ES-16-XG
Kód:0226348

Ubiquiti EdgeSwitch, 16-Port, 10G

17 067 Kč
Na dotaz

EdgeSwitch ES-16-XG je velmi výkonný optický switch vhodný pro výstavbu páteřní 10Gbit sítě. EdgeSwi...

Doprava zdarma
Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W, 8-Port, 4x PoE Out, 60W US-8-60W
Kód:0226349

Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W, 8-Port, 4x PoE Out

3 490 Kč
Na dotaz

US-8-60W je Gigabitový PoE switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s maximálním výkonem PoE ...

Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 1x PoE Out US-8
Kód:0226350

Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 1x PoE Out

3 223 Kč
Na dotaz

US-8 je Gigabitový PoE switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s jedním PoE IN a jedním PoE ...

EdgeSwitch ES-8-150W - 8x GLAN, 2x SFP, POE+, 150W ES-8-150W
Kód:0226351

EdgeSwitch ES-8-150W - 8x GLAN, 2x SFP, POE+, 150W

6 407 Kč
Na dotaz

ES-8-150W je gigabitový L3 PoE switch v desktop provedení s maximálním výkonem PoE napájení 150W. Ma...

Doprava zdarma
Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-150W - 16x GLAN, 2x SFP, POE+, 150W ES-16-150W
Kód:0226352

Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-150W - 16x GLAN, 2x SFP,

8 833 Kč
Na dotaz

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-150W v 19" rackmount provedení s maximálním výkon...

Doprava zdarma
Ubiquiti N-SW, NanoSwitch, Outdoor 4-Port PoE Passthrough Switch N-SW
Kód:0226353

Ubiquiti N-SW, NanoSwitch, Outdoor 4-Port PoE Pass

1 310 Kč
Na dotaz

N-SW je venkovní, velmi jednoduchý nemanagovatelný PoE switch s 4x Gigabit LAN a podporou pasivního ...

Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-Lite - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, bez POE ES-48-LITE
Kód:0226354

Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-Lite - 48x GLAN, 2x SFP,

11 741 Kč
Na dotaz

Gigabitový L2 switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-Lite v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkce...

Doprava zdarma
Ubiquiti Edgeswitch 10XP ES-10XP
Kód:0226356

Ubiquiti Edgeswitch 10XP

3 186 Kč
Na dotaz

EdgeSwitch 10XP je ideálním zařízením pro WISP, pro které je nejlépe cenově dostupným řešením v kate...

Ubiquiti Edgeswitch 10X ES-10X
Kód:0226357

Ubiquiti Edgeswitch 10X

3 553 Kč
Na dotaz

EdgeSwitch 10X je ideálním zařízením pro WISP, pro které je nejlépe cenově dostupným řešením v kateg...

Ubiquiti EdgeSwitch 5XP POE, 5x Gigabit POE portů, 24V (náhrada za TS-5-POE) ES-5XP
Kód:0226358

Ubiquiti EdgeSwitch 5XP POE, 5x Gigabit POE portů,

2 846 Kč
Na dotaz

TOUGHSwitch PoE je 5ti portový Gigabitový PoE switch s externím napájecím adaptérem s max. výkonem 6...

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:Přidat reakci
1

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWIT

393 KčD-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH GO-SW-5G/E

Gigabitový switch GO-SW-5G s 5 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ekonomický způsob využití výhod větší šířky p...

2

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

222 KčCQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 CQ-C105

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje v...

3

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

215 KčD-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch GO-SW-5E/E

Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní kabelovou síť v domácnosti nebo kanceláři. GO-S...

4

D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper G

488 KčD-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1005D/E

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a...

5

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper G

652 KčD-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1008D/E

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracov...

6

D-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Etherne

1 193 KčD-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1016D/E

kompatibilní s IEEE 802.3, 802.3u a 802.3x 16 10/100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) ...

7

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet

303 KčD-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1005D/E

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti ...

8

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1 508 KčD-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver DEM-311GT

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 8...

9

D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper

2 780 KčD-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch DGS-1024D/E

HW revizi H1 • Funkce úspory energie pro snížení spotreby až o 25 %* • 24 Gigabit Ethernet portu • Dodávána sada s montážním držákem Tent...

1

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWIT

393 KčD-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH GO-SW-5G/E

Gigabitový switch GO-SW-5G s 5 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ekonomický způsob využití výhod větší šířky p...

2

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

222 KčCQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 CQ-C105

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje v...

3

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

215 KčD-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch GO-SW-5E/E

Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní kabelovou síť v domácnosti nebo kanceláři. GO-S...

4

D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper G

488 KčD-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1005D/E

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a...

5

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper G

652 KčD-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch DGS-1008D/E

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracov...

6

D-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Etherne

1 193 KčD-Link DES-1016D/E 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1016D/E

kompatibilní s IEEE 802.3, 802.3u a 802.3x 16 10/100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) ...

7

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet

303 KčD-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch DES-1005D/E

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti ...

8

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1 508 KčD-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver DEM-311GT

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 8...

9

D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper

2 780 KčD-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch DGS-1024D/E

HW revizi H1 • Funkce úspory energie pro snížení spotreby až o 25 %* • 24 Gigabit Ethernet portu • Dodávána sada s montážním držákem Tent...

NejprodávanějšíNovinky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení